Подели
Taberna Geek Taberna Geek
претплатника
167,000
Видео прегледа
21,646,968
видео датотека
295
земља
Категорија
ИоуТубер од
2017
Поделите га, ако ти се свиђа

Taberna Geek Иоутубе статистика канала

Taberna Geek
претплатника
167,000
Видео прегледа
21,646,968
видео датотека
295
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 68 - $ 409
0
последњих зкзкзк дана
претплатника
0
последњих зкзкзк дана
1,000
последњих зкзкзк дана
47,856
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
181,906
последњих зкзкзк дана
489,026
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
05.08.2022 Fri +41,019 $ 15 - $ 92
30.07.2022 Sat +53,784 $ 20 - $ 121
24.07.2022 Sun +24,994 $ 9 - $ 56
20.07.2022 Wed +28,642 $ 10 - $ 64
16.07.2022 Sat +33,467 $ 12 - $ 75
11.07.2022 Mon +33,157 $ 12 - $ 74
06.07.2022 Wed +30,348 $ 11 - $ 68
02.07.2022 Sat +38,297 $ 14 - $ 86
28.06.2022 Tue +68,548 $ 25 - $ 154
24.06.2022 Fri +58,724 $ 22 - $ 132
20.06.2022 Mon +78,046 $ 29 - $ 175