Подели
Siyatha News Siyatha News
претплатника
157,000
Видео прегледа
26,766,968
видео датотека
10594
Категорија
ИоуТубер од
2017
Поделите га, ако ти се свиђа

Siyatha News Иоутубе статистика канала

Siyatha News
претплатника
157,000
Видео прегледа
26,766,968
видео датотека
10594
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 416 - $ 2.5K
157,000
последњих зкзкзк дана
претплатника
157,000
последњих зкзкзк дана
157,000
последњих зкзкзк дана
210,564
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
1,110,587
последњих зкзкзк дана
6,520,805
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
07.08.2022 Sun +210,564 $ 78 - $ 473
31.07.2022 Sun +195,812 $ 73 - $ 440
25.07.2022 Mon +190,192 $ 71 - $ 427
21.07.2022 Thu +189,641 $ 71 - $ 426
17.07.2022 Sun +324,378 $ 121 - $ 729
12.07.2022 Tue +462,150 $ 173 - $ 1.04K
07.07.2022 Thu +594,360 $ 222 - $ 1.34K
03.07.2022 Sun +588,597 $ 220 - $ 1.32K
29.06.2022 Wed +527,615 $ 197 - $ 1.19K
24.06.2022 Fri +215,015 $ 80 - $ 483
21.06.2022 Tue +213,707 $ 80 - $ 480
18.06.2022 Sat +241,929 $ 90 - $ 544
14.06.2022 Tue +417,249 $ 156 - $ 938
09.06.2022 Thu +301,559 $ 113 - $ 678