Подели
Simplicissimus Simplicissimus
претплатника
586,000
Видео прегледа
94,376,118
видео датотека
246
земља
Категорија
ИоуТубер од
2015
Поделите га, ако ти се свиђа

Simplicissimus Иоутубе статистика канала

Simplicissimus
претплатника
586,000
Видео прегледа
94,376,118
видео датотека
246
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 471 - $ 2.83K
6,125
последњих зкзкзк дана
претплатника
7,000
последњих зкзкзк дана
66,000
последњих зкзкзк дана
1,100,917
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
1,258,190
последњих зкзкзк дана
11,914,531
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
09.11.2020 Mon +1,258,190 $ 471 - $ 2.83K
01.11.2020 Sun +1,350,397 $ 506 - $ 3.04K
24.10.2020 Sat +226,877 $ 85 - $ 510
22.10.2020 Thu +455,795 $ 170 - $ 1.03K
20.10.2020 Tue +86,914 $ 32 - $ 195
19.10.2020 Mon +110,008 $ 41 - $ 247
18.10.2020 Sun +179,402 $ 67 - $ 403
17.10.2020 Sat +138,988 $ 52 - $ 312
16.10.2020 Fri +654,715 $ 245 - $ 1.47K
15.10.2020 Thu +128,966 $ 48 - $ 290
13.10.2020 Tue +1,123,479 $ 421 - $ 2.53K
06.10.2020 Tue +168,732 $ 63 - $ 379
05.10.2020 Mon +331,353 $ 124 - $ 745
04.10.2020 Sun +134,608 $ 50 - $ 302