Подели
SH10Comps Sh10 Comps
претплатника
645,000
Видео прегледа
62,724,744
видео датотека
95
Категорија
ИоуТубер од
2015
Поделите га, ако ти се свиђа

SH10Comps Иоутубе статистика канала

SH10Comps
претплатника
645,000
Видео прегледа
62,724,744
видео датотека
95
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 198 - $ 1.19K
2,625
последњих зкзкзк дана
претплатника
3,000
последњих зкзкзк дана
29,000
последњих зкзкзк дана
463,637
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
529,870
последњих зкзкзк дана
6,606,780
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
03.11.2020 Tue +529,870 $ 198 - $ 1.19K
26.10.2020 Mon +529,149 $ 198 - $ 1.19K
20.10.2020 Tue +843,074 $ 316 - $ 1.9K
12.10.2020 Mon +524,430 $ 196 - $ 1.18K
03.10.2020 Sat +559,794 $ 209 - $ 1.26K
24.09.2020 Thu +1,889,744 $ 708 - $ 4.25K
17.09.2020 Thu +1,118,667 $ 419 - $ 2.52K
05.09.2020 Sat +612,052 $ 229 - $ 1.38K
28.08.2020 Fri +203,554 $ 76 - $ 458
23.08.2020 Sun +175,109 $ 65 - $ 394
15.08.2020 Sat +224,899 $ 84 - $ 506
06.08.2020 Thu +638,699 $ 239 - $ 1.44K
30.07.2020 Thu +801,626 $ 300 - $ 1.8K
21.07.2020 Tue +313,858 $ 117 - $ 706