Подели
GRIP - Das Motormagazin Grip Das Motormagazin
претплатника
1,180,000
Видео прегледа
607,844,809
видео датотека
601
земља
Категорија
ИоуТубер од
2013
Поделите га, ако ти се свиђа

GRIP - Das Motormagazin Иоутубе статистика канала

GRIP - Das Motormagazin
претплатника
1,180,000
Видео прегледа
607,844,809
видео датотека
601
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 2.84K - $ 17K
0
последњих зкзкзк дана
претплатника
10,000
последњих зкзкзк дана
30,000
последњих зкзкзк дана
3,034,290
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
7,577,539
последњих зкзкзк дана
31,485,493
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
20.05.2020 Wed +3,467,760 $ 1.3K - $ 7.8K
12.05.2020 Tue +4,109,779 $ 1.54K - $ 9.25K
04.05.2020 Mon +22,280,522 $ 8.36K - $ 50.1K
05.03.2020 Thu +402,470 $ 150 - $ 905
04.03.2020 Wed +342,885 $ 128 - $ 771
03.03.2020 Tue +400,904 $ 150 - $ 902
02.03.2020 Mon +481,173 $ 180 - $ 1.08K
01.03.2020 Sun +372,381 $ 139 - $ 837
29.02.2020 Sat +326,574 $ 122 - $ 734
28.02.2020 Fri +337,774 $ 126 - $ 759
27.02.2020 Thu +364,198 $ 136 - $ 819
26.02.2020 Wed +412,702 $ 154 - $ 928
25.02.2020 Tue +521,452 $ 195 - $ 1.17K
24.02.2020 Mon +601,840 $ 225 - $ 1.35K