Подели
Geoff Marshall Geoff Marshall
претплатника
229,000
Видео прегледа
51,690,211
видео датотека
372
Категорија
ИоуТубер од
2006
Поделите га, ако ти се свиђа

Geoff Marshall Иоутубе статистика канала

Geoff Marshall
претплатника
229,000
Видео прегледа
51,690,211
видео датотека
372
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 363 - $ 2.18K
1,556
последњих зкзкзк дана
претплатника
4,000
последњих зкзкзк дана
13,000
последњих зкзкзк дана
272,234
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
970,512
последњих зкзкзк дана
3,034,822
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
13.06.2021 Sun +350,014 $ 131 - $ 787
04.06.2021 Fri +620,498 $ 232 - $ 1.4K
25.05.2021 Tue +645,575 $ 242 - $ 1.45K
15.05.2021 Sat +329,331 $ 123 - $ 740
04.05.2021 Tue +328,632 $ 123 - $ 739
25.04.2021 Sun +332,899 $ 124 - $ 749
17.04.2021 Sat +427,873 $ 160 - $ 962
09.04.2021 Fri +806,827 $ 302 - $ 1.82K
20.03.2021 Sat +212,881 $ 79 - $ 478
12.03.2021 Fri +228,318 $ 85 - $ 513
06.03.2021 Sat +516,742 $ 193 - $ 1.16K
24.02.2021 Wed +275,043 $ 103 - $ 618
14.02.2021 Sun +131,106 $ 49 - $ 294
06.02.2021 Sat +288,595 $ 108 - $ 649