Подели
Flor Moyano Flor Moyano
претплатника
1,170,000
Видео прегледа
839,494
видео датотека
4
земља
Категорија
ИоуТубер од
2012
Поделите га, ако ти се свиђа

Flor Moyano Иоутубе статистика канала

Flor Moyano
претплатника
1,170,000
Видео прегледа
839,494
видео датотека
4
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 0 - $ 2
0
последњих зкзкзк дана
претплатника
0
последњих зкзкзк дана
-10,000
последњих зкзкзк дана
829
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
1,065
последњих зкзкзк дана
10,470
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
08.11.2020 Sun +1,065 $ 0 - $ 2
30.10.2020 Fri +842 $ 0 - $ 1
23.10.2020 Fri +690 $ 0 - $ 1
17.10.2020 Sat +111 $ 0 - $ 0
16.10.2020 Fri +317 $ 0 - $ 0
15.10.2020 Thu +118 $ 0 - $ 0
13.10.2020 Tue +273 $ 0 - $ 0
11.10.2020 Sun +77 $ 0 - $ 0
10.10.2020 Sat +101 $ 0 - $ 0
09.10.2020 Fri +115 $ 0 - $ 0
08.10.2020 Thu +288 $ 0 - $ 0
06.10.2020 Tue +128 $ 0 - $ 0
05.10.2020 Mon +227 $ 0 - $ 0
04.10.2020 Sun +34 $ 0 - $ 0