Подели
Ale Aguirre Ale Aguirre
претплатника
117,000
Видео прегледа
9,423,023
видео датотека
64
земља
Категорија
ИоуТубер од
2011
Поделите га, ако ти се свиђа

Ale Aguirre Иоутубе статистика канала

Ale Aguirre
претплатника
117,000
Видео прегледа
9,423,023
видео датотека
64
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 91 - $ 549
761
последњих зкзкзк дана
претплатника
3,261
последњих зкзкзк дана
5,000
последњих зкзкзк дана
56,962
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
244,122
последњих зкзкзк дана
435,164
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
16.05.2020 Sat +374,320 $ 140 - $ 842
31.03.2020 Tue +60,844 $ 22 - $ 136
18.03.2020 Wed +48,152 $ 18 - $ 108
04.03.2020 Wed +80,714 $ 30 - $ 181
18.02.2020 Tue +11,923 $ 4 - $ 26
16.02.2020 Sun +35,561 $ 13 - $ 80
11.02.2020 Tue +4,901 $ 1 - $ 11
10.02.2020 Mon +6,838 $ 2 - $ 15
08.02.2020 Sat +3,510 $ 1 - $ 7
07.02.2020 Fri +6,812 $ 2 - $ 15
05.02.2020 Wed +3,522 $ 1 - $ 7
04.02.2020 Tue +6,462 $ 2 - $ 14
03.02.2020 Mon +2,438 $ 0 - $ 5
02.02.2020 Sun +9,882 $ 3 - $ 22